CHOVATELSKÁ STANICE IRSKÝCH SETRŮ
IRISH SETTER KENNEL

štěňata irských setrů

!!! Plánujeme štěňátka !!!

Než jsme se rozkoukali, naše mladá, nadějná a šikovná fenečka Betty dospěla v krásnou setří dámu. A tak jsme si řekli, že už nastal čas, abychom jí vybrali pěkného, zdravého a šikovného ženicha.
Nebylo to vůbec jednoduché. Mnoho vynikajících potenciálních fešáků již Bety ve svém rodokmenu má a my jsme hledali tatínka nepříbuzného. Nakonec jsme našli krasavce, který splnil všechny naše představy.
Plánovaným tatínkem našich štěňátek bude švédský psík žijící v Polsku Copper´s Gypsy Rose domácím jménem „Muffin“. Muffin pochází z renomované švédské chovatelské stanice Copper´s. Oba jeho rodiče se mohou pyšnit nemalými úspěchy na věhlasných anglických výstavách (Cruft´s nevyjímaje). Jeho bratr Copper´s War of Roses „Arthur“ je momentálně jedním z nejúspěšnějších irských setrů v Anglii a pyšní se též titulem BOB z nejprestižnější výstavy Cruft´s.
Muffin vyrůstá v rodině s malým dvounohým parťákem, je to vášnivý aportér, temperamentní pes s elegantním pohybem a krásným tmavě mahagonovým zbarvením a miluje plavání. :-)
Pokud se vše podaří podle našich představ, těšíme se na štěňátka koncem ledna 2019.

Vážní zájemci o štěňátka z tohoto spojení nás mohou kontaktovat na emailu daisy.rain@seznam.cz nebo telefonicky +420 776 171 298 (večer).

Podrobnější informace o budoucí mamince Betty se můžete dozvědět na její stránce, více o Muffinovi zde:

Copper´s Gypsy Rose „Muffin“
Import Švédsko

Zdravotní vyšetření:
DKK A/A
DLK 0/0
CLAD: free
PRA rcd1 + rcd4: clear

Výstavní ocenění:
Interšampion C.I.E.
Polský šampion
Polský junioršampion
Vítěz třídy "yearling" na Cruft´s 2015
Klubový vítěz ČPSK 2016 + BOB

Zkoušky:
PP I. cena (polská obdoba ZV)

Copper´s Gypsy Rose irský setr
5 let

Copper´s Gypsy Rose irský setr
5 let

Copper´s Gypsy Rose irský setr Copper´s Gypsy Rose irský setr
3,5 roku

Copper´s Gypsy Rose irský setr Copper´s Gypsy Rose irský setr Copper´s Gypsy Rose irský setr Copper´s Gypsy Rose irský setr Copper´s Gypsy Rose irský setr

Fotografování psích výstav, tvorba webových stránek pro chovatele, návrhy grafik pro plánované vrhy - Eva Černohubová