CHOVATELSKÁ STANICE IRSKÝCH SETRŮ
IRISH SETTER KENNEL

2. - 4.12.2022 - VÝSTAVNÍ SEZÓNA UKONČENA VE WELSU

Začátkem prosince se v rakouském Welsu konala tradiční a naše velmi oblíbená výstava, která obvykle uzavírá výstavní sezónu nejen v Rakousku. Po menším váhání jsem se rozhodla, že ze 3 výstavních dní zkusím přihlásit aspoň na jeden. Stejný plán měla i Lucka s Arinkou (Eureca Daisy Rain), ale bohužel jsme si každá vybraly jiný den, a tak jsme se ve Welsu nepotkaly. Výstava to pro nás všechny byla ale nadmíru úspěšná. Arinka s Luckou si v pátek vyběhaly jejich první rakouský titul CACA a zahájily tak úspěšně rakouský šampionát. Lucčina druhá fena Meda si dokonce doběhla pro titul nejvyšší - BOB, a tak se holkám jelo po dlouhém a náročném dni aspoň krásně domů.
A i nám se v sobotu dařilo nad očekávání. Arnoušek se vzhledově vymykal ostatním pejskům převážně amerických linií a já jsem nevěděla, co bude pan rozhodčí preferovat. Arno se ale předvedl velmi dobře, panu rozhodčímu se moc líbil právě tento britský typ a nakonec jsme to byli právě my, komu zadal tituly CACA a CACIB. Následovaly feny a tedy Šerynčina premiéra v Rakousku. Šery nemá ráda haly, měla jsem s ní proto v kruhu plné ruce práce, naštěstí byl pan rozhodčí shovívavý a její kvality předčily její nejistý projev. Šery si tedy nakonec odnesla tituly CACA a res. CACIB. (A věřím, že kdyby se předvedla lépe, mohla získat i ten CACIB. Poučení pro nás, musíme trénovat, trénovat a zase trénovat.) A běželo se o BOBa. Nebyla jsem vůbec nervózní, o nic už nám nešlo. A jak to tak bývá, štěstí k vám přijde tehdy, když to vůbec nečekáte. Arno byl BOB. Byla jsem moc šťastná, ale rozhodnutá, že jedeme domů, kde na nás čeká Inuška, a na závěrečky zůstávat nebudeme. Roman nesouhlasil, přemluvil mě a tak jsme zůstali do večera. A vyplatilo se. V plejádě krásných ohařů ze VII. FCI skupiny vybral pan rozhodčí z Itálie právě našeho Arna.

pátek 2.12.2022, rozhodčí Monika Blaha (AT)
Eureca Daisy Rain "Ari" (třída pracovní) - V1, CACA

sobota 3.12.2022, rozhodčí György Tesics (HU)
Aaron Arno Redweeed "Arno" - V1, CACA, CACIB, BOB, BIG - nový šampion Rakouska!
Eternity Daisy Rain "Cherry" - V1, CACA, res. CACIB

2.11.2022 - MÁME NAKRYTO!

Pokud nám bude osud nakloněn, rozroste se počátkem roku 2023 naše chovatelská stanice o vrh "F".
Více informací najdete v sekci "Štěňata.

28.10.2022 - MVP BRATISLAVA

Eureca Daisy Rain - V1, CAC. Arinka započala ve svých 15 měsících cestu za Slovenským šampionem krásy. Moc gratulujeme!

15.10.2022 - ARINKA SLOŽILA ZKOUŠKY VLOH

Aria, oficiálním jménem Eureca Daisy Rain, je druhou fenečkou z vrhu E, které se podařilo v nízkém věku úspěšně absolvovat Zkoušky vloh, a to s krásným výsledkem 222/4 bodů a I. cena. Arince i majitelce Lucce moc a moc gratulujeme!

8.10.2022 - BUDĚJOVICE PATŘÍ NÁM

Tato parafráze vystihuje náš úspěšný den na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích. Jako tradičně, jsme na této "domácí" výstavě měli početné zastoupení. Nahlásili jsme část naší domácí smečky, prezentovali se naši odchovánci a ukázat se přijeli také některá štěňata Arnoušata. Byl to moc příjemně strávený slunečný den umocněný krásnými výsledky našich psů. Podruhé v životě se nám podařilo získat "double", tedy CACIBA pro psa i fenu z naší chovatelské stanice. Všem majitelům našich odchovů moc blahopřeji a děkuji za reprezentaci naší chovatelské stanice. Obsáhlou fotoreportáž z posuzování si můžete prohlédnout u nás ve fotogalerii.

Damien Daisy Rain (pracovní, psi) - V1, CAC, CACIB
Eternity Daisy Rain (mladých, feny) - V1, CAJC, BOS
Delly Daisy Rain (otevřená, feny) - V1, CAC, CACIB - splněny podmínky pro titul Český šampion!
Aaron Arno Redweed (šampionů, psi) - V1, CAC, res. CACIB

8.9.2022 - PŘIJELA NÁS NAVŠTÍVIT CARISMA

Jestli chci někoho pochválit za pravidelné návštěvy, tak je to rozhodně naše odchovaná Carisma "Karinka", s jejími páníčky Katkou a Honzou. Ti si každoročně naplánují malou dovolenou u nás na jihu Čech a nikdy nás přitom neopomenou navštívit. U příležitosti návštěvy si vždycky skvěle popovídáme a já Karince upravím kožíšek. Nejinak tomu bylo i letos a my moc děkujeme za báječnou návštěvu a skvělou péči o Karin. Jako tradičně, ani letos nesmí chybět památeční fotky s celou smečkou.

3.-4.9.2022 - DUODANUBE BRATISLAVA - PRŠELO NÁM ŠTĚSTÍ

Po dlouhé době zase na výstavě! Letos jezdíme opravdu docela málo, o to pečlivěji si akce vybírám. Ale tenhle výlet jsme "upekly" s holkama Luckou a Luckou už na naší poslední výpravě ve Slovinsku, a tak jsme se měly od května všechny na co těšit. A protože co je jednou domluvené, to platí, vyrazily jsme tedy v září na dvoudenní výstavu do Bratislavy.

V sobotu nás na výstavišti uvítalo na září docela velké horko, ve kterém se psům nechtělo dvakrát běhat. Ale všechny jsme si vyběhaly pěkné a shodné výsledky! (res. CACIB pro všechny!).

V neděli nás na oplátku od rána provázel déšť, který nabral na nejvyšší intenzitě zrovna tehdy, když šla naše plemena do kruhu. No co, nejsme z cukru a lovečtí psi už vůbec ne! A jaké štěstí nám z nebe pršelo! Lucka si jako první s angličankou Deikou vyběhala CAC, CACIB a BOB! Následoval Arno. Měla jsem jediné tajné přání - CACIB. A jaká převeliká byla moje radost, když se v tom obrovském lijáku pan rozhodčí rozešel s cedulkou "CACIB" a obrovským deštníkem nad hlavou právě k nám! Arno tímto CACIBem totiž splnil podmínky pro udělení titulu Interšampion C.I.B. a C.I.E.!!! V kruhu pokračovala mladá Lucčina Arinka (Eureca Daisy Rain), která si vyběhala svého prvního slovenského CAJCe následovaná zkušenou Medou, která si v těžké konkurenci vyběhala CAC a res. CACIBa a druhé čekatelství na Grandšampiona Slovenska. Nádherný úspěch pro všechny. Arno s Ari se šli proběhnout ještě o BOBa. Zde už jsem neměla žádná očekávání a popravdě ani přání, tolik jsem byla šťastná za ten CACIB. Jaké překvapení, když rozhodčí vybral jako BOBa našeho Arnouška. Takže je rozhodnuto, čekáme na závěrečky.

V mezičase zatím přestalo pršet, vysvitlo sluníčko, my jsme usušily psy i sebe a celý čas strávily příjemným povídáním. Do závěreček jsme nastupovaly s Luckou už trochu unavené, přece jen víkend byl dlouhý a náročný, ale s cílem předvést Deiku s Arnem co nejlépe. Oba dva se nesli krásně a jaký přišel nečekaný závěr, když paní rozhodčí Vojteková vybrala jako BIG 1 našeho Arnouše. Poté jsme se tedy ještě proběhli mezi 10 nejkrásnějšími psy celé výstavy, kde už Arno v silné konkurenci nádherných zástupců ostatních FCI skupin nezabodoval. I přesto jsme odjížděli z Bratislavy nadmíru spokojení s našimi výsledky a s pocitem skvěle prožitého víkendu a já už se nemůžu dočkat, jaký další výlet s holkama zase příště vymyslíme! :-)

sobota 3.9., rozhodčí: Marian Draganescu, RO
Aaron Arno Redweed - V1, CAC, res. CACIB - započat CH SK

neděle 4.9., rozhodčí: Jozef Pál, SK a Iveta Vojteková, SK
Aaron Arno Redweed - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG!
Eureca Daisy Rain - V1, CAJC

15.-19.8.2022 - NA DOVOLENÉ U BONBÓNKA

Pravidelní čtenáři našich stránek si určitě vzpomenou, že jedním z odchovánků, s jehož rodinou se navštěvujeme pravidelně minimálně jednou ročně, je BonBon Daisy Rain. Letos jsme přijali vřelé pozvání Bonových pánečků Hanky a Petra a strávili jsme společně několik krásných a nezapomenutelných dnů v Třinci. Bonbónek byl z přítomnosti našich psích holek Šerynky a Betynky nadšený, holky se na návštěvě chovaly také slušně, a tak jsme si společně strávený čas všichni užili. Teď už se těšíme, až zase Bóňa vyveze páníčky na oplátku k nám do jižních Čech.

10.8.2022 - ARNO ZNOVU TATÍNKEM

Dne 10.8. se Arno stal už popáté tatínkem! Štěňátka se mu narodila tentokrát v Polsku, v chovatelské stanici Rude Ziólko. Pyšnou maminkou je fenka Seterday Jona. Štěňátek je tentokrát 9 v poměru 7 pejsků a 2 fenky. Přejeme malým rezavkám jen to nejlepší do života a ty nejlepší páníčky!

30.7.2022 - KIRA SLOŽILA VODNÍ PRÁCE

Z Fryčovic, kde bydlí "naše" Kiruška, nám chodí samé krásné zprávy, ze kterých se jako chovatel vždy dmu pýchou. Tak mi dovolte podělit se s vámi o další z nich. Kira (Daiquiri Daisy Rain) úspěšně složila Speciální zkoušky z vodní práce v I. ceně (87/100 bodů)! Jsem na Kiru a majitelku Peťu opravdu moc pyšná, kolik toho už společně za tu krátkou dobu dokázaly. Holky, děláte mi obrovskou radost. Děkuji!

16.7.2022 VRH E SLAVÍ PRVNÍ NAROZENINY

12 měsíců uteklo jako voda a našim éčákům ze spojení Betty x Arno už je rok! Z tohoto vrhu jsme si doma nechali nadějnou fenečku Eternity alias Šery, která má všechno teprve před sebou. Ostatní sourozenci mají úžasné domovy a já moc děkuji všem páníčkům, kteří mě pravidelně informují o tom, jak se jejich miláčci mají a jak prospívají. Za všechny přidávám fotku Egona a Eternity "Šery".

13.7.2022 - NAVŠTÍVILI JSME ARNOUŠATA

Dne 19.5. se Arnouškovi a Abbeynce (Abercrombie Afriel Cedarwood Road) narodilo v chovatelské stanici PIECE OF MY LIFE 10 krásných štěňátek! Neodolali jsme proto pozvání chovatelky Danči a vyrazili se na 6 krásných feneček a 4 kouzelné pejsky podívat. Užili jsme si ve společnosti malých rezavých piraněk úžasné odpoledne, prťavky nafotili, zhodnotili a usnesli jsme se s paní chovatelkou, že jsou, jak jinak, než nejkrásnější! Všechna štěňátka z tohoto vrhu jsou již zadaná a my jim přejeme do živote jen to nejkrásnější. Pejsek a fenečka navíc zůstávají v chovatelské stanici, tak se moc těšíme, že je do budoucna určitě uvidíme někde na výstavách.

3.7.2022 ODEŠLA NAŠE KRÁLOVNA

A přišel den, který, jak jsem tajně doufala, nikdy nepřijde.... V neděli 3.7.2022 odešla za duhový most, nejdůstojněji jak jen mohla, královna našich srdcí, zakladatelka naší chovatelské stanice a nejlepší fena jakou jsem dosud poznala, naše Daisy. Předem se omlouvám všem svým minulým, současným i budoucím psům, ale žádný z nich nikdy nebyl, není a nebude jako ona. Pes, který se vám poštěstí jednou za život.

Děkuji za těch 12 nádherných společných let, kdy jsem mohla být po tvém boku, za všechny zážitky a zkušenosti. Za všechno, co jsem se díky tobě o setrech naučila. Doufám, že jednoho dne se zase sejdeme.

19.6.2022 - KLUBOVÁ VÝSTAVA KONOPIŠTĚ

Na letošní klubovce jsme měli co do účasti hojné zastoupení. Reprezentovala nás nejmladší generace a veterán Agar. Celkem bylo přihlášeno 7 odchovánků DAISY RAIN. Všem majitelům moc děkuji, užili jsme si společně prima bláznivý a horký den. Mlaďoši nasbírali první cenné zkušenosti ve výstavním kruhu a já doufám, že je opět někde brzy uvidíme!

psi třída mladých:
Edward Daisy Rain - V2/3
Egon Daisy Rain - V3/3

psi třída veteránů:
Agar Akimbo Daisy Rain - V1, BOV

feny třída mladých:
Elizabel Daisy Rain - VD/11
Elyseé Daisy Rain - VD/11
Eternity Daisy Rain - V4/11
Eureca Daisy Rain - V/11

4.6.-5.6.2022 - KIRA NA VÝLETĚ ZA DRÁKULOU

Několik našich odchovánků se může pyšnit i pěknými zahraničními úspěchy a teď se k nim přidala i krásná Kira (Daiquiri Daisy Rain). Ta si přivezla šampionát až z dalekého Rumunska, kde se zúčastnila celkem 4 výstav ve městě Oradea. Výlet to byl více než vydařený, posuďte sami.

4.6. NVP - V1, CAC, BOB, BIG 3!
4.6. MVP - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 3!
5.6. NVP - V1, CAC
5.6. MVP - V1, CAC, CACIB

Kira je nyní Rumunská šampionka a zahájila i cestu za Interšampionem! Moc a moc gratulujeme!

28.-29.5.2022 - VÝPRAVA DO SLOVINSKA

Po společném prima výletě do rakouského Salzburgu jsme se s holkama Luckou a Luckou dohodly, že musíme zase někam společně vyrazit. Slovo dalo slovo a už byla naplánovaná nová výprava, tentokrát až do Slovinska. Trošku jsme rozšířily i čtyřnohou posádku, a tak bylo psů plné auto. V sobotu i v neděli nás přivítal upršený Bled, ale náladu jsme si deštivým počasím rozhodně zkazit nenechaly. Na obou výstavách se nám všem krásně zadařilo, a tak jsme po víkendovém výstavním maratonu vezli domů jednu novopečenou junioršampionku Slovinska (Cherry), dva nové šampiony (Arno a Tecs) a jednu čekatelku Grandšampiona (Meda). Myslím, že do budoucna se do Slovinska určitě ještě vrátíme. Pro naši malou Šerynku to byl úplně první zahraniční výlet a druhá výstava vůbec, ale chovala se jako profík a celé výstavní klání, noc v hotelu, dlouhé cestování i spoustu nových psů kolem sebe zvládla úplně skvěle. Jsem na ni moc pyšná. Arnoušek si výlet v ryze dámské společnosti taky nadmíru užil, bylo to na něm vidět. Tak snad se ve stejném složení zase brzy někam podíváme. A teď už k našim krásným výsledkům:

28.5. MVP BLED I
Aaron Arno Redweed "Arno" - V1, CAC, CACIB, BOS a kvalifikace na Cruft 2023!
Eternity Daisy Rain "Cherry" - V1, JCAC, JBOB, JBIG3 a kvalifikace na Cruft 2023!

29.5. MVP Bled II
Aaron Arno Redweed "Arno" - V1, CAC, CACIB, BOS a Slovinský šampion!!!
Eternity Daisy Rain "Cherry" - V1, JCAC, JBOB a Slovinský junioršampion!!!

27.5.2022 - NA NÁVŠTĚVĚ ZA ŠTĚŇÁTKY

Náš Arno měl velmi plodné jaro, a tak se po něm v měsících březnu, dubnu a květnu narodily hned 3 vrhy. A shodou okolností si jednu malou Arnoušici berou naši dobří kamarádi Evička a Laďa Lokajovi, takže jsme neodolali a jeli jsme se s nimi na štěňátka do chovatelské stanice OLD DIRT ROAD podívat a holčičku jim pomohli vybrat. Po dlouhém rozmýšlení se do Brna odstěhovala ALICE from the Old Dirt Road zvaná odteď "ELI" a já jí přeji do života jen a jen to nejlepší. Jsem přesvědčená, že je v báječných a zkušených rukách a že o ní snad v budoucnu uslyšíme. Myslím, že tak trochu pořád zůstává součástí naší psí rodiny Daisy Rain.
Některá štěňátka z tohoto pracovně i výstavně velice perspektivního spojení jsou stále volná! (již pouze pejsci) Takže v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro podrobnější informace, více v sekci "Štěňata".

14.5.2022 - DAMIEN SLOŽIL ZKOUŠKY VLOH

A máme dalšího déčáka, který splnil všechny podmínky chovnosti, jupí! Damienovi chyběly k chovnosti už jen zkoušky. S majitelkou Luckou se tedy od jara intenzivně opřeli do výcviku pod zkušeným vedením a trénink přinesl své ovoce. Damien složil Zkoušky vloh v I.ceně (203/4 bodů). Jsem na něj i majitelku Lucku moc pyšná, protože ta se mi svěřila, jak moc je z toho nervózní. Damík ji ale podržel, ukázal své vlohy a zvládli to na jedničku. Teď už jen vyřídit veškeré papírování a z Damiena bude chovný pes!

7.5.2022 - KLUBOVÁ VÝSTAVA SLAVKOV

Opět po roce jsem si nemohla nechat ujít tradiční klubovou výstavu ve Slavkově. Letos jsem pro změnu pracovala jako vedoucí kruhu, a tak jsem naši rezavou smečku nechala doma. I tak měla naše chovatelská stanice své zastoupení. Všem zúčastněným moc a moc blahopřeji a děkuji za reprezentaci našeho chovu! Irské setry posuzovala paní Iveta Vojteková (SK).

Damien DR (tř. otevřená) - V1/3, CAC
Agar Akimbo DR (tř. veteránů) - V2/3
Daiquiri DR (tř. pracovní) - V3/3


Damien

1.5.2022 - SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ČPSK CHRŽÍN

Po mnoha letech jsme opět zavítali na speciálku do Chržína. Důvod byl jediný. Šerynka potřebuje na výstavu, aby se otrkala. A aby se nebála, přihlásili jsme i jejího taťku Arnouška. Ve třídě mladých bylo nahlášeno 8 fen a Šerynka byla ze všech nejmladší. S žádným velkým úspěchem jsem proto nepočítala. Předvedla se ale moc pěkně, nechala se v klidu prohlédnout a zkontrolovat zoubky. Jaké bylo moje překvapení, když se probojovala mezi 3 nejlepší a nakonec nám paní rozhodčí Alena Brůžková přiřkla první místo a titul CAJC! V závěrečném boji neuvěřitelně porazila i mladého pejska a odnesla si i titul BOJ. Arnoušek taky bodoval a odnesl si CACe ze třídy vítězů a započal tak cestu za Českým Grandšampionem. V Chržíně jsme strávili moc prima den a děkuji všem, kteří se s námi radovali z našich malých-velkých úspěchů.


Arno


Cherry

23.4.2022 - ZKOUŠKY VLOH KLATOVY

Hned zkraje jara jsme začali trénovat s mlaďounkou Cherry na zkoušky vloh. A to bychom nebyli my, abychom si to neudělali zábavnější. A tak jsme si na výcvik přibrali ještě naši odchovanku z vrhu D - Dorianne. Roman střídavě svědomitě připravovat obě holky, aby pak vše zúročili na zkouškách vloh pořádaných pod záštitou OMS Klatovy. Jak už to na zkouškách bývá, ne vše dopadlo podle očekávání. Cherry si vybrala svůj kousek štěstí, zaběhla parádně a měla štěstí na zvěř. Celkový výsledek: 225/4 bodů a vítězka zkoušek!!! Dorka tolik potřebného štěstí neměla. Podepsalo se na ni neznámé prostředí a zřejmě i to, že startovala ve skupině úplně poslední. A tak to stačilo tentokrát jen na II.cenu. Ale i ta už dnes postačuje na chovnost a Dorka se tímto výkonem stala chovnou fenou!!! Majitelům Tondovi a Kaťule Hallovým moc blahopřejeme a doufáme, že už Dorce vybírají ženicha ;-).

16.-17.4.2022 - DUO MVP MARIBOR

Odvážná Lucka, majitelka Arinky (Eureca Daisy Rain), se hned následující týden po našem společném rakouském výletě vydala na další výstavní dobrodružství, tentokrát až do slovinského Mariboru. Tentokrát už byla nahlášená i mlaďounká Ari. Obě jsme stály nohama na zemi a neměly jsme přehnaná očekávání. Vždyť Arince bylo v sobotu 16.4., tedy první výstavní den, teprve rovných 9 měsíců. Ale Ari nám oběma vyrazila dech. V sobotu si vyběhala u slovinského rozhodčího V1, CAJC a BOJ a v neděli u finské rozhodčí V1, CAJC, BOJ a dokonce i BOB!!!! Ve věku pouhých 9 měsíců a jeden den! Neuvěřitelné! Ziskem dvou CAJCů se Ari zároveň stala JUNIORŠAMPIONKOU SLOVINSKA!!! Lucce posíláme z rodné boudy obrovskou gratulaci a těšíme se na další jízdu.

13.4.2022 - ARNO MÁ NAROZENINY

Náš jediný čtyřnohý chlapák v rodině má narozeniny! Už jsou to 3 roky, co se narodil tenhle úžasný medvídek s neodolatelným kukučem a báječně praštěnou a milou setří povahou, prostě Arnošt. K narozeninám dostal aktualizaci svojí stránky.

9.-10.4.2022 - DUO CACIB SALZBURG

Druhou výstavu letošního roku jsme naplánovaly s kamarádkami Luckou a Luckou jako dámskou jízdu a cílem bylo hlavně si užít společný výlet. A tak jsme vyrazily na víkend do rakouského Salzburgu. Díky skvělé společnosti jsem si po dlouhé době vyčistila hlavu od mateřských povinností a užila si báječný výlet, za který holkám mockrát děkuji. Arno si očividně dámskou společnost taky užíval a setří kámošky Sheila, Meda a Deika se mu moc líbily. Shodly jsme se, že si společný výlet za výstavou zase co nejdřív zopakujeme.

Aaron Arno Redweed:
SOBOTA (rozhodčí Roman Rovansek, SLO) - V2/2 res. CACA
NEDĚLE (rozhodčí Calin Mitra, RO) - V1/2 CACA

9.4.2022 - NVP OSTRAVA
Agar Akimbo Diasy Rain (třída veteránů) - V1/2, BOV a BIS 2 veterán!!!

2.4.2022 - MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE

Letošní výstavní sezónu pro nás otevřely až dubnové Budějovice. A jako vždy byly pro mě opět něčím speciální. Sešlo se 5 zástupců našich odchovánků ze všech 5 u nás odchovaných vrhů. V kruhu jsme obsadili věkové kategorie od nejmladších po nejstarší, čili od dorostu až po třídu veteránů. A ke všemu byla ještě hrozná zima a sněžilo, což za celé dlouhé roky v ČB nepamatuji. Irské setry posuzovala Bc. Alena Brůžková a naše přihlášené děti si vedly takto:

Agar Akimbo DR (třída veteránů) - V1, BOV, započat Veterán šampion ČR
Cofola DR (třída otevřená) - V2/4
Dorianne DR (třída otevřená) - VD4/4
Eureca DR - VN1/3
Aaron Arno Redweed (tř. šampionů) - V2/4 res. CAC, res. CACIB


Agar, Betty, Cofola, Dorianne, Eureca

27.3.2022 - OBLASTNÍ VÝSTAVA KELČ

Damien Daisy Rain - V1, Oblastní vítěz, vítěz VII.skupiny!
Daquiri Daisy Rain - V1, Oblastní vítěz
Majitelkám Lucce a Petře moc gratuluji!

13.3.2022 - VRH A SLAVÍ 8.NAROZENINY

Čas strašně letí... a náš navždy speciální vrh "A" (Artemis Elimar Doubrava x Cordarragh Picasso) slaví dnes už 8. narozeniny! Tak vítejte mezi veterány, děti naše!
Všechno nejlepší Axíku, Agárku, Hektore, Toníčku, Lordíku, Andy, Ari, Alice, Maggi, Judy, Amy, Aisho, Annnie, Daisy a Ralfíku. Krásný narozeninový den vám přeje také maminka Daisy. Majitelům děkuji za báječnou péči, kterou našim štěňátkům, teď už veteránům, po celé ty roky věnují.

5.-6.2.2022 - DUOCACIB BRNO

Dorianne Daisy Rain "Dorka" (třída otevřená) - V4/4
Eureca Daisy Rain "Ari" (třída dorostu) - VN1/2
Majitelům moc gratuluji!

20.1.2022 - VRH D SLAVÍ 3.NAROZENINY

Štěňátka Betynky a Muffina oslavila už 3 roky života. Některá už se stihla úspěšně prosadit na výstavách, složit lovecké zkoušky a co více, z tohoto vrhu už máme v Čechách 2 chovné fenky. Pokud nám bude osud nakloněn i nadále, mělo by se letos do chovu dostat dalších několik jedinců déčáků. Všem držím palce, neboť tento vrh hodnotím z chovatelského hlediska jako nesmírně vyrovnaný a exteriérově kvalitní a budu ráda, pokud se někteří jedinci uplatní v chovu. Na fotce si svůj dárek užívá Dorianne Daisy Rain "Dorka".

13.1.2022 - VRH B SLAVÍ 6.NAROZENINY

Všem béčákům přejeme jen to nejlepší k šestým narozeninám. Z tohoto vrhu máme doma Betynku, která se stala úspěšnou pokračovatelkou našeho chovu a odchovala už dva krásné, zdravé a úspěšné vrhy. A protože Betynka není rozhodně jediným úspěšným štěňátkem s tohoto vrhu, sepsala jsem všechny úspěchy ochovánků béčáků, na které se nyní můžete podívat ZDE.

ROK 2021 ->

Fotografování psích výstav, tvorba webových stránek pro chovatele, návrhy grafik pro plánované vrhy - Eva Černohubová